Dlaczego warto się zarejestrować ?

  • Współpracujemy wyłącznie z podmiotami gospodarczymi, dlatego rejestracja w żaden sposób nie narusza Państwa prywatności. Dane, które są do niej niezbędne, pozwalają nam na weryfikację podmiotu gospodarczego, a także na ewentualne wystawienie faktury.

  • Traktujemy naszych klientów indywidualnie, dlatego nasi handlowcy w procesie rejestracji kontaktują się z Państwem, żeby jak najlepiej poznać Państwa potrzeby, przygotować optymalne warunki współpracy handlowej, a także odpowiedzieć na ewentualne pytania z Państwa strony i rozwiać wątpliwości.

  • Po rejestracji uzyskujecie Państwo dostęp do wszystkich cen, pomniejszonych o rabat, określony w czasie rozmowy rejestracyjnej z naszym handlowcem. Umożliwia to również proste składanie zamówień, bez konieczności ponownego podawania danych niezbędnych do wystawienia faktury.

  • Dzięki rejestracji będziecie Państwo w pierszej kolejności informowani o naszych akcjach promocyjnych, które są bardzo korzystne cenowo, nierzadko oferujemy najniższe ceny w Polsce w wielu asortymentach. Będą Państwo informowani jako pierwsi o nowościach w naszej ofercie, co skutecznie pomoże w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku.

  • Wszystkie Państwa dane, a w szczególności dane personalne, jak imię i nazwisko, nr telefonu i adres mailowy, pozostają wyłącznie w naszej dyspozycji i służą jedynie bieżącym potrzebom, związanym z realizacją zamówień. Bardzo sporadycznie kierujemy na Państwa adres email swoje newslettery i mailingi informujące o specjalnych ofertach wyłącznie dla naszych Klientów.

  • W każdej chwili możecie Państwo modyfikować swoje dane, którymi administrujemy. A jeśli zajdzie taka potrzeba, zażądać ich usunięcia z naszej Bazy Klientów.

  • Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące procedury rejestracji, nasi handlowcy zawsze chętnie służą pomocą. Można też skorzystać z instrukcji rejestracji oraz logowania/zakupów zamieszczonymi w serwisie Youtube:

    REJESTRACJA                        LOGOWANIE/ZAKUPY
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij