Elevate

ElevateElevate jest marką należącą do firmy Trimark Sportswear, będącą częścią kanadyjskiej korporacji Polyconcept, jednego z największych dostawców artykułów reklamowych.

Trimark Sportswear dostarcza wysokiej jakości odzież promocyjną na rynki Ameryki Północnej i Europy od ponad 35 lat. Mimo, że Elevate jest stosunkowo nową marką w ofercie firmy, ma w swoim dorobku taki sukces jak zwycięstwo w przetargu na dostawę odzieży promocyjnej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. Oprócz ubrań obsługi technicznej igrzysk i odzieży sprzedawanej w punktach sprzedaży detalicznej, odzieży Elevate używały również liczne korporacje, jak McDonalds, Bell Canada, Visa.

 

Elevate jest marką  dla wymagających klientów: dla dużych korporacji, organizujących spotkania integracyjne swoich pracowników, dla sklepów szukających dobrej jakościowo odzieży dla  personelu, dla służb technicznych pragnących zaprezentować się w przestrzeni publicznej od jak najlepszej strony, dla szkół chcących wyposażyć swoje drużyny sportowe w funkcjonalne, wygodne stroje i uniformy. Elevate jest dla każdego.

Aby ułatwić klientowi poruszanie się w ofercie marki, stworzono trzy grupy produktów, pomagające odnaleźć klientowi odpowiedni styl i przedział cenowy:

- Essential - klasyczne modele, wykonane z doskonałych materiałów,  pozwalające cieszyć się trwałością i świeżym wyglądem nawet po wielu praniach. Przyjazne ceny ułatwiają wybór.

- Life - ta wszechstronna kolekcja jest elegancka, ale... bez przesady. Świetnie wyglądające modele, które może nosić każdy, bez obaw o konflikt ze swoimi gustami odzieżowymi. Seria ta szczególnie dobrze nadaje się do celów promocyjnych

- Select - łatwa do rozpoznania: wyprzedzająca swój czas, innowacyjna, nie bojąca się ryzyka. Modele powstałe z nowych pomysłów, dynamiczne, wykonane z innowacyjnych materiałów, w najnowszych technologiach. Zawsze są o krok przed innymi.

W marce Elevate znajdą Państwo odzież każdego typu i na każdą okazję:

- t-shirty

- koszulki polo

- bluzy

- polary

- swetry

- softshelle

- kurtki

- bezrękawniki

- czapki baseball i zimowe

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij