UWAGA! OFERTA HANES TERAZ U NAS JEDYNIE W OFERCIE WYPRZEDAŻOWEJ. CENY OBNIŻONE NAWET DO 25% CENY PIERWOTNEJ.

Aby przejść do oferty, kliknij w logotyp poniżej

Hanes

Marka Hanes, o ponadstuletniej tradycji, jedna z wiodących światowych marek odzieży lekkiej, ma pozycję niekwestionowanego lidera sprzedaży popularnej bielizny w Stanach Zjednoczonych. Jej produkty zna każdy Amerykanin, można je znaleźć w niemal każdym markecie. Od lat siedemdziesiątych XX wieku z powodzeniem rozwija sprzedaż lekkiej odzieży reklamowej, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Tajemnica sukcesu tkwi w zauważeniu potencjału standardowego białego t-shirta. W latach siedemdziesiątych zaczęto masowo używać go jako odzieży wierzchniej codziennego użytku, więc szybko zaczął pełnić rolę atrakcyjnej powierzchni reklamowej.

Kolekcja obejmuje odzież męską, damską, dziecięcą. Do produkcji używanych jest kilka klas wagowych dzianin bawełnianych (klasycznych i typu Organic) i mieszankowych oraz specjalne materiały Cool-DRI zaprojektowane z myślą o odzieży sportowej. W pierwotnej kolekcji znaleźć można modele o bardzo szerokiej rozmiarówce: męskie od S do 6XL, damskie od XS do 2XL.

Największym sukcesem i lokomotywą katalogu jest ciężki t-shirt Beefy-T (215 g/m2), oferowany oryginalnie w 10 kolorach, w kolorach białym i czarnym również w rozmiarówce S-6XL. Gruba, trwała dzianina bawełniana, doskonałe wykonanie i dostępność sprawiają, że ten model od wielu lat zajmuje pozycję lidera klasycznych t-shirtów reklamowych w standardzie premium.

Producent odzieży reklamowej Hanes, odpowiadając na potrzeby zmieniającego się rynku, wprowadził do oferty szeroki asortyment odzieży sportowej, wykonanej z materiału Cool-DRI, ułatwiającego odprowadzenie na zewnątrz nadmiaru wilgoci podczas wysiłku fizycznego.

Jedną z podstawowych zalet oferty jest przemyślane zróżnicowanie oferty, gdzie innowacyjne, sportowe modele występują obok klasycznych, sprawdzonych, cieszących się zaufaniem klientów od lat. Męskie modele harmonizują stylistycznie z damskimi i dziecięcymi, kolorystyka większości modeli jest powtarzalna, można więc z łatwością budować na niej kompleksowe oferty dla rynku reklamowego. W wyborze pomaga duży wybór modeli, szczególnie t-shirtów męskich, a przede wszystkim damskich, gdzie można znaleźć różne typy dopasowania odzieży (slim fit, comfort fit, relaxed fit), wiele rodzajów wykończenia, szczególnie ściągacze i długości rękawków oraz wspomniane już rodzaje dzianin.

Oferta Hanes jest uzupełniona o podstawowe modele, królujące na rynku amerykańskim, czyli bieliznę damską i męską, dającą komfort użytkowania i trwałą.

Wszystkie modele są zaprojektowane specjalnie z myślą o znakowaniu (nadruk sitodrukowy, transferowy, sublimacyjny, haft). Łatwość znakowania jest dodatkowym atutem oferty. Podsumowując: Hanes oferuje uniwersalną, wysokiej jakości lekką odzież reklamową, od t-shirtów, przez koszulki polo i bluzy, aż do dresów sportowych i odzieży niemowlęcej oraz bielizny, nadającą się zarówno do codziennego użytkowania (modele bawełniane i mieszankowe), jak i do rekreacji i aktywnego uprawiania sportu (modele z materiału Cool-DRI). Wszystkie artykuły doskonale nadają się do znakowania różnymi technikami zdobienia, więc świetnie nadają się do pełnienia funkcji odzieży firmowej lub wysokogatunkowego prezentu dla klientów firmy. Jakość materiałów, wykonania i starannie zaprojektowany krój poszczególnych modeli zapewnia długotrwałe noszenie i satysfakcję użytkowników.

Hanes to:

  • jakość wykonania i materiałów
  • prestiż marki światowej
  • funkcjonalność
  • zróżnicowana oferta
  • nowoczesność obok klasyki
  • wygodne znakowanie

 

2016-01-21 

FIRMA HANES ZDECYDOWAŁA SIĘ WYCOFAĆ SWOJE PRODUKTY Z RYNKU EUROPEJSKIEGO, SKUPIAJĄC SIĘ NA SPRZEDAŻY W STANACH ZJEDNOCZONYCH. DLATEGO JEJ PRODUKTY, ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZYM MAGAZYNIE, OFERUJEMY WYŁĄCZNIE W OFERCIE WYPRZEDAŻOWEJ.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij