ZNAKOWANIE ODZIEŻY WYPRZEDAŻE PROMOCJE HITY CENOWE
BEZPŁATNA DOSTAWA

dostawa powyżej 1000 zł netto na terenie Warszawy

i powyżej 2500 zł netto na pozostałym terenie Polski

- nie dotyczy akcji promocyjnych i wyprzedażowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Keya

Keya

OBECNIE W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ WYŁĄCZNIE T-SHIRT K MC180 O GRAMATURZE 180G.

Lekka odzież promocyjna marki Keya jest nowością na europejskim rynku. Kolekcja powstała w Bangladeszu, który od szeregu lat jest największym wykonawcą zleceń dla europejskich i światowych dystrybutorów odzieży reklamowej i promocyjnej. Wszystkie produkty powstają w obrębie jednego koncernu produkcyjnego, są więc objęte zintegrowaną kontrolą pod względem jakości surowca, produkcji oraz dystrybucji. Wieloletnie doświadczenie fabryk jako dostawców dla światowych potentatów odzieży daje gwarancję rozumienia potrzeb rynku reklamowego i wyczuwania oraz tworzenia nowych trendów w branży.

Oferta Keya stanowi odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie na popularną odzież promocyjną w krajach Europy. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczające do obrotu na rynkach europejskich: certyfikaty zgodności, certyfikaty Organic Exchange, certyfikaty Oeko-Tex.

Do produkcji dzianiny stosowana jest klasyczna przędza bawełniana typu ring spun, wytwarzana we własnych przędzalniach, co pozwala na zachowanie maksymalnej kontroli nad procesem produkcji. Zwraca się szczególną uwagę na jak najlepsze przystosowanie dzianin do znakowania: sitodruku, termotransferu lub haftu. Kontrola jakości prowadzona jest z zachowaniem wszelkich procedur, co w konsekwencji prowadzi do dostaw towaru o stabilnej jakości, budzącej zaufanie u dystrybutorów i użytkowników.

Sztandarowymi produktami w ofercie Keya są t-shirty. Model MC180 jest w swojej kategorii wagowej prawdziwym „price killerem”. Atrakcyjność obu koszulek zwiększa jakość materiału i wykonania nie ustępująca, a nawet przewyższająca konkurencyjne modele innych dostawców.

Podsumowując: oferta odzieży reklamowej i promocyjnej Keya przeznaczona jest przede wszystkim dla firm poszukujących dobrej i przystępnej cenowo odzieży dla pracowników, na akcje reklamowe lub eventy. Doskonale nadaje się do znakowania klasycznymi metodami, a bogata oferta kolorystyczna znacząco zwiększa jej atrakcyjność. Mimo że marka ma dosyć krótką historię (od początku roku 2012) na rynku europejskim, można przewidywać jej pomyślny rozwój, ponieważ jest oparta na wieloletnim doświadczeniu produkcyjnym w branży odzieży reklamowej oraz posiada zintegrowany system produkcji, a więc zapewnia kontrolę jakości produktu na każdym etapie jego powstawania. Rozwijający się wciąż rynek masowej odzieży reklamowej w Europie znacząco zwiększa szanse rozwoju tej kolekcji i osiągnięcia stabilnej pozycji wśród najpopularniejszych i największych producentów tej branży.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij