Stedman

StedStedmanman jest czołową europejską marką lekkiej odzieży reklamowej. Mimo iż powstała w XXI wieku, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawanych marek europejskich. To właśnie dzięki Stedmanowi nastąpił przełom na rynku odzieży reklamowej. Optymalny jakościowo t-shirt w atrakcyjnej cenie, o powszechnej dostępności, ciągłości dostaw i zadziwiająco niskiej cenie – to standard, który został stworzony właśnie dzięki marce Stedman. Koszulka reklamowa, której cena została skutecznie obniżona o 20-30% przy zachowaniu jakości, walorów estetycznych, dobrych właściwościach drukarskich, zrewolucjonizowała rynek odzieży reklamowej i na dobre wprowadziła t-shirty do grona masowych i użytecznych gadżetów reklamowych. Ich praktyczna przydatność jest o wiele większa niż długopisów, breloczków lub kalkulatorów, bo o ile potrzebujemy najwyżej kilku długopisów, to koszulek w szafie nigdy za wiele.


Czytaj dalej....

B&C 

B&C CollectionB&C jest jedną w wiodących marek odzieży reklamowej w Europie. Jak na francuską firmę przystało, specjalizuje się w odzieży typu fashion, a także w odzieży korporacyjnej i roboczej. Część oferty przeznaczona jest na masowy rynek reklamowy.
Najbardziej znane serie oferowane przez B&C to:
linia popularnych t-shirtów Exact, która obejmuje wersje: męską, kobiecą i dziecięcą, oferowana jest w dwóch gramaturach: 145 g/m2 i 185 g/m2
koszulki polo Safran, o gramaturze 180 g/m2, w kilku podtypach męskich i damskich, a takżę we wersji dziecięcej
bluza ID.002, o gramaturze 280 g/m2, najpopularniejsza bluza bez kaptura, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Czytaj dalej...

 

Sprintex

 SprintexSprintex to nowa marka masowej odzieży sportowej, w której skład wchodzą koszulki i topy wykonane z oddychającej i szybkoschnącej dzianiny poliestrowej z mikroperforacją. Produkty te świetnie sprawdzają się w czasie imprez sportowych jako koszulki zawodnicze, szczególnie przy organizacji biegów masowych, festiwali sportowych i zawodów szkolnych.
W skład oferty wchodzą koszulki typu t-shirt męskie, kobiece i dziecięce oraz topy, koszulki z długim rękawem i t-shirty typu raglan męskie.

 

 

 

 Slazenger

SlazengerProdukty Slazenger to znana od ponad stu lat angielska kolekcja odzieży i akcesoriów związanych z golfem i tenisem. W przeszłości wiodący producent piłek tenisowych, a także różnego rodzaju sprzętu sportowego, od rakiet tenisowych, przez odzież sportową do broni strzeleckiej, od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje również na rynku detalicznym odzieży w Europie, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, a także jako kolekcja solidnych, gatunkowych produktów dla rynku reklamowego. Najbardziej znana i ceniona jest kolekcja odzieżowa, której kluczem rozwoju jest odzież rekreacyjno-sportowa, choć znajdziemy tu również pełną ofertę produktów z innych segmentów. Praktyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim eleganckie torby i plecaki znajdują wielu zadowolonych klientów. Parasole są cenione nie tylko za gustowny wygląd, ale również z powodu trwałości. Podstawą kolekcji reklamowej Slazenger pozostaje jednak odzież, której głównym atutem pozostaje optymalny stosunek jakości do ceny oraz wyróżniająca się nowoczesna estetyka.

Czytaj dalej...

 

 Elevate

Elevate jest marką należącą do firmy Trimark Sportswear, będącą częścią kanadyjskiej korporacji Polyconcept, jednego z największych dostawców artykułów reklamowych.

Trimark Sportswear dostarcza wysokiej jakości odzież promocyjną na rynki Ameryki Północnej i Europy od ponad 35 lat. Mimo, że Elevate jest stosunkowo nową marką w ofercie firmy, ma w swoim dorobku taki sukces jak zwycięstwo w przetargu na dostawę odzieży promocyjnej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. Oprócz ubrań obsługi technicznej igrzysk i odzieży sprzedawanej w punktach sprzedaży detalicznej, odzieży Elevate używały również liczne korporacje, jak McDonalds, Bell Canada, Visa.

czytaj dalej...

 

Valento

Valento
Marka Valento jest prężnie rozwijającą się ofertą odzieży przeznaczonej do promocji i odzieży roboczej i korporacyjnej. W naszej ofercie sprzedajemy przede wszystkim bluzy polarowe. 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij