Silanta

Silanta

ODZIEŻ SILANTA ZNAJDUJE SIĘ W NASZYM MAGAZYNIE W OFERCIE WYPRZEDAŻOWEJ. SĄ TO POLARY MĘSKIE SI 37006

Odzież marki Silanta znajduje zastosowanie przede wszystkim na rynkach odzieży reklamowej z nadrukiem, odzieży firmowej oraz odzieży roboczej. Przekrój asortymentowy jest bardzo szeroki, od cienkich damskich t-shirtów, poprzez koszulki polo i bluzy, na softshellach i kurtkach jesienno-zimowych kończąc. Jest to typowa odzież użytkowa, spełniająca dobrze swoje funkcje zarówno w pracy jak i podczas rekreacji. Materiały użyte do produkcji to przede wszystkim różne typy dzianin bawełnianych: jersey, pique, ring-spun oraz materiały syntetyczne stosowane przy produkcji kurtek jesienno-zimowych i softshelli. Oferta obejmuje odzież męską i żeńską. Modele męskie częściowo są zaprojektowane tak, żeby łatwo pełniły funkcję modeli unisex.

Unikatową zaletą oferty jest występowanie modeli o oryginalnych połączeniach kolorystycznych, szczególnie w t-shirtach i koszulkach polo. Warto zwrócić uwagę na koszulki polo z kieszonką i trzema guzikami, które są czasem bardzo ważnymi elementami branymi pod uwagę przy zamówieniach odzieży roboczej.

Interesująca jest część oferty obejmująca odzież jesienno-zimową. Kilka modeli ocieplaczy wykonanych z różnych materiałów, wygodnych i na przystępnym poziomie cenowym, kurtki jesienno-zimowe, a przede wszystkim softshell w przebojowej cenie powodują, że oferta jest optymalna dla klientów szukających estetycznych i funkcjonalnych ubiorów dla pracowników lub klientów firmy dysponujących tzw. ekonomicznym budżetem. Jednak przebojem oferty Silanta są polary: męski SI 37006 i damski SI 37005, występujące w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, wykonane z tkaniny polarowej 300 g, będące bardzo udanym modelem pod względem estetyki. Zapinane do dołu, męskie z wewnętrzną stroną kołnierza i zamkiem błyskawicznym w kolorze czarnym, damskie o dopasowanym kroju – te cechy w połączeniu z bardzo przystępną ceną powodują, że polary Silanta są wyjątkową pozycją na rynku odzieży reklamowej i pracowniczej.

Wszystkie artykuły są zaprojektowane tak, żeby z łatwością wykonać na nich zdobienie. Najlepszą techniką znakowania na t-shirtach jest sitodruk lub druk transferowy, na koszulkach polo, bezrękawnikach i kurtkach haft lub druk transferowy, na polarach przede wszystkim haft, choć eksperymentuje się również z drukiem transferowym.

Oferta, która pierwotnie była skierowana na rynek Europy południowej, cechuje się atrakcyjną ofertą kolorystyczną oraz typowo południową fantazją krojów niektórych produktów. To ją wyróżnia od innych marek, zwykle zachowujących dosyć konserwatywne kształty swoich modeli, aby trafić do jak największej liczby klientów.

Silanta jest obecna na rynku reklamowym od kilku lat jako samodzielna marka, wcześniej jej produkty były częścią katalogu artułów reklamowych, obejmujących wszystkie typy gadżetów.

Porównując tę ofertę do innych znanych marek odzieży reklamowej, można łatwo zauważyć, że skupia się ona na podstawowych modelach odzieży reklamowej, starając się zawrzeć w sobie cały przekrój asortymentowy, od odzieży bardzo lekkiej (damskie koszulki na ramiączka) do kurtek zimowych z podpinką i softshelli. Oferta skierowana jest raczej do firm dysponujących oszczędnym budżetem na wydatki reklamowe, w niektórych przypadkach (softshelle, polary, niektóre kurtki) jest to jedna z najepszych ofert cenowych na rynku.

Użytkownicy za niewygórowaną cenę otrzymują produkty o ciekawym designie, funkcjonalne, łatwe do znakowania.
Podsumowując: odzież ta skierowana jest do firm uważnie kontrolujących swoje wydatki na cele odzieży reklamowej i firmowej, poszukujących odzieży funkcjonalnej i estetycznej za rozsądną, a nawet niską cenę. W tym przypadku jest to jak najbardziej wykonalne. Dostępność i przewidywalność oferty pozwala na planowanie zakupów, czasem nawet z dużym wyprzedzeniem, aby być przygotowanym do sezonu.

Cechy odzieży Silanta

  • interesująca stylistyka i kolorystyka
  • konkurencyjna cena polarów
  • funkcjonalność
  • wygodne znakowanie
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij