Historia firmy Texman

Historia firmy sięga roku 1990, czyli początków odtwarzania się wolnego rynku w Polsce. Początkowa działalność była pozornie bardzo różna od dzisiejszej – wspólnicy prowadzili sklep z artykułami biurowymi i szkolnymi w sercu warszawskiej Pragi.
Przez kilka lat działalności zmieniał się skład firmy oraz jej osobowość prawna oraz, co ważne, nastąpił ważny zwrot w kierunku jej dzisiejszego profilu. Jeden z klientów, regularnie zamawiających artykuły do biura, rozszerzył zamówienie o nadruk firmowy. Od tego momentu szybko artykuły reklamowe z nadrukiem stały się główną działalnością firmy Eskazet. Przestał istnieć sklep na Pradze, za to powstało biuro, a wkrótce potem magazyn i zakład sitodruku i pakowania w Radomiu.
Doświadczenie drukarskie i logistyczne, stale powiększająca się baza klientów oraz ukierunkowanie na rozwój firmy sprawiły, że od 2007 roku zdecydowaliśmy się zostać dystrybutorem czołowej europejskiej marki odzieżowej Stedman. Ciężka praca, konsekwencja, szacunek i lojalność wobec klientów sprawiły, że firma Eskazet cieszy się zaufaniem szybko rosnącej rzeszy klientów.

M&R Gauntlet Z

Magazyn Radom Od 2012 roku rozszerzyliśmy park maszynowy o 14-kolorową karuzelę Gauntlet-Z firmy M&R, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających nadruków.

Również baza magazynowa firmy systematycznie się powiększa. Na początku 2007 roku w magazynie znajdowało się ok. 20 000 szt odzieży. Dziś średni stan magazynowy to ponad 220 000 sztuk, od t-shirtów do polarów i bluz. Stale pracujemy nad poszerzeniem oferty i wprowadzeniem dalszych udogodnień dla klientów. Rozwijamy stronę internetową z panelem zamówień, z wglądem w aktualne stany magazynowe towarów. Z wielką uwagą i szacunkiem przyjmujemy wszystkie uwagi klientów na temat jej działania, wdrażamy usprawnienia na bieżąco.
CDN...

Zapraszamy do współpracy
Zespół Texman