Marki

Stedman Stedman

Stedman jest czołową europejską marką lekkiej odzieży reklamowej. Mimo iż powstała w XXI wieku, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawanych marek europejskich. To właśnie dzięki Stedmanowi nastąpił przełom na rynku odzieży reklamowej. Optymalny jakościowo t-shirt w atrakcyjnej cenie, o powszechnej dostępności, ciągłości dostaw i zadziwiająco niskiej cenie – to standard, który został stworzony właśnie dzięki marce Stedman. Koszulka reklamowa, której cena została skutecznie obniżona o 20-30% przy zachowaniu jakości, walorów estetycznych, dobrych właściwościach drukarskich, zrewolucjonizowała rynek odzieży reklamowej i na dobre wprowadziła t-shirty do grona masowych i użytecznych gadżetów reklamowych. Ich praktyczna przydatność jest o wiele większa niż długopisów, breloczków lub kalkulatorów, bo o ile potrzebujemy najwyżej kilku długopisów, to koszulek w szafie nigdy za wiele.


Oferta Stedmana skupia się przede wszystkim na zapewnieniu dostępności dużych ilości artykułów przez cały sezon. Osiągnięte jest to poprzez koncentrację na najbardziej popularnych modelach w podstawowych kolorach (maksymalnie 19). Dzięki temu klienci mają zapewnione bezpieczne, terminowe dostawy artykułów, które znają i na których mogą polegać. Kolejną ważną cechą marki jest występowanie większości produktów w osobnych wersjach męskich i damskich, dostępnych jest również kilka modeli w wersji dziecięcej. Unifikacja kolorystyczna w obrębie grup modeli powoduje, że klienci nie muszą się martwić o dobór odzieży u kilku różnych dostawców, ale kompleksowo zamawiają towar jednego, sprawdzonego producenta. W pewnym sensie można (półżartem) określić markę Stedman jako producenta odzieży rodzinno-reklamowej. Dynamiczny rozwój marki wymusił konieczność podziału oferty na linie odzieży:

Stedman Basics Stedman Basics

Najstarsza kolekcja bawełniana, towarzysząca marce od początku istnienia. W jej skład wchodzą koszulki i bluzy męskie, damskie i dziecięce. Najbardziej popularne to: przeboje rynku reklamowego, t-shirty Classic ST 2000 i Comfort ST 2100 oraz koszulka polo ST 3000. Dostępne są również wersje damskie i dziecięce. Ponadto w linii Basics oferowane są bluzy z mieszanki bawełna/poliester drapanej. Linia Basics jest chętnie zamawiana zarówno przez branżę reklamową, jak również dystrybutorów i producentów odzieży roboczej jako świetne uzupełnienie ich oferty.

Stedman Stars

Odzież wychodząca naprzeciw najnowszym trendom mody reklamowej. Duży wybór modeli, krojów i modnych kolorów t-shirtów sprawiają, że seria Stars cieszy się powodzeniem wśród wymagających klientów. W ofercie znajdują się też 3 modele koszulek polo.

Stedman Active Stedman Active

Odzież dla prowadzących aktywny tryb życia. Rosnąca popularność aktywnych form wypoczynku, coraz więcej ludzi uprawiających sport, w połączeniu z przystępną ceną, powodują duży wzrost zainteresowania tą kolekcją. W jej skład wchodzi duży wybór modeli oddychających t-shirtów poliestrowych oraz bluz sportowych polarowych i bawełniano/poliestrowych. Od 2016 roku do kolekcji dołączyły ciepłe pikowane kurtki jesienno/zimowe.

Wszystkie modele Stedman są przystosowane do znakowania. Optymalne techniki zdobienia to: sitodruk lub transfer na t-shirtach i bluzach, haft lub transfer na koszulkach polo i kurtkach oraz haft na bluzach polarowych.

Podsumowując: oferta tej marki jest bardzo uniwersalna, zapewnia duży wybór zarówno poszukującym oszczędnej cenowo odzieży reklamowej i roboczej, przystępnej cenowo odzieży sportowej, jak i wymagającym klientom, poszukującym wysokiej jakości, modnych fasonów.


Co wyróżnia tą markę

 • zintegrowana podstawowa kolekcja dla mężczyzn, kobiet i dzieci
 • zunifikowana kolorystyka
 • stabilność kolekcji
 • odzież stworzona do zdobienia
 • dostępność od ręki

TH Clothes TH Clothes

Firma TH Clothes powstała w 2006 roku wraz z utworzeniem jej logo i pierwszym produktem, jakim była bluza Delta. Marka była odpowiedzią na potrzebę dostarczenia certyfikowanych jakościowo produktów w przystępnej cenie.

W latach 2010-2015 roku marka dynamicznie rozwijała się na rynku portu­galskim, zaprojektowano wtedy 16 nowych produktów.

W roku 2015 firma weszła na rynki międzynarodowe i obecnie prowa­dzi sprzedaż w 12 krajach Europy.

Rok 2016 był ważnym rokiem dla firmy TH Clothes. Pragnąc zaspokoić potrzeby klientów na wszystkich poziomach firma przedsta­wiła 37 nowych produktów.

Umacniając swoją pozycję i rozszerzając ofertę, firma TH Clothes w 2017 roku postawiła na wzmocnienie swojej bazy magazynowej, podwajając ją do około 6 milionów artykułów gotowych do wysyłki w ciągu 24 godzin na rynek krajowy oraz do 27 krajów rynku europejskiego w ciągu od 2 do 5 dni. Pojawiły się też 2 nowe artykuły.

Marka cały czas skupia się również na cyfrowych narzędziach marketingowych, nowych zintegrowanych rozwiązaniach, które cha­rakteryzują się użytecznością i mają związek z biznesem naszych klientów.

TH Clothes odgrywa ważną rolę w programach odpowiedzialności społecznej, prowadząc działania partnerskie z AMI, przekazując część swoich przychodów ze sprzedaży całego asortymentu Ankara. Firma wykorzystuje język ColorAdd będący systemem, który umożliwia dalto­nistom rozróżnianie kolorów.

W 2018 roku TH Clothes obiera kierunek na solidność i pewność sie­bie. Wzmacnia stan magazynowy, nieprzerwanie zwiększa wybór kolo­rów oraz wprowadza 5 nowych artykułów, które określa jako niezbędne podczas działań promocyjnych.

TH Clothes wzmacnia również swoją rolę w działaniach odpowiedzial­ności społecznej, nawiązując współpracę z fundacją HOPE, pomaga­jącą kobietom i dzieciom z Bangladeszu. Celem tego przedsięwzię­cia jest budowa nowego ośrodka medycznego, który zapewni ogólną i podstawową opiekę zdrowotną, opiekę dla matek i dzieci, a także będzie stanowić ośrodek referencyjny w przypadkach przetoki po­łożniczej, rozszczepu wargi i podniebienia, czy podczas operacji pla­stycznych na skutek poparzeń. Będzie to także placówka programów badawczych.

Firma jest również członkiem fundacji Fair Wear Foundation. Otrzyma­nie certyfikatu tej inicjatywy potwierdza współpracę z producentami, którzy stale poprawiają warunki pracy w ich zakładach.

W 2019 roku marka starała się zrewolucjonizować swoją gamę ko­lorów, wprowadzając 10 nowych kolorów w głównych artykułach, ze szczególnym uwzględnieniem 6 pastelowych barw. Zaprezentowano również 7 artykułów w designie premium, aby skutecznie reagować na potrzeby rynków, a także aby zachować swój nowoczesny i międzynarodowy wizerunek.

Valento Valento

Valento jest marką hiszpańskiego dystrybutora i producenta odzieży roboczej, odzieży przeznaczonej do pracy i odzieży korporacyjnej. Najważniejsze atuty tej oferty to: wszechstronność i korzystna cena. Oferujemy polary firmy Valento o gramaturze 300 g, co daje nam przewagę cenową przy zachowaniu jakości produktu.

Sprinte Sprintex

VSprintex to nowa marka masowej odzieży sportowej, w której skład wchodzą koszulki i topy wykonane z oddychającej i szybkoschnącej dzianiny poliestrowej z mikroperforacją. Produkty te świetnie sprawdzają się w czasie imprez sportowych jako koszulki zawodnicze, szczególnie przy organizacji biegów masowych, festiwali sportowych i zawodów szkolnych.

W skład oferty wchodzą koszulki typu t-shirt męskie, kobiece i dziecięce oraz topy, koszulki z długim rękawem i t-shirty typu raglan męskie.

Elevate Elevate

Elevate jest marką należącą do firmy Trimark Sportswear, będącą częścią kanadyjskiej korporacji Polyconcept, jednego z największych dostawców artykułów reklamowych.

Trimark Sportswear dostarcza wysokiej jakości odzież promocyjną na rynki Ameryki Północnej i Europy od ponad 35 lat. Mimo, że Elevate jest stosunkowo nową marką w ofercie firmy, ma w swoim dorobku taki sukces jak zwycięstwo w przetargu na dostawę odzieży promocyjnej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. Oprócz ubrań obsługi technicznej igrzysk i odzieży sprzedawanej w punktach sprzedaży detalicznej, odzieży Elevate używały również liczne korporacje, jak McDonalds, Bell Canada, Visa.

Elevate jest marką dla wymagających klientów: dla dużych korporacji, organizujących spotkania integracyjne swoich pracowników, dla sklepów szukających dobrej jakościowo odzieży dla personelu, dla służb technicznych pragnących zaprezentować się w przestrzeni publicznej od jak najlepszej strony, dla szkół chcących wyposażyć swoje drużyny sportowe w funkcjonalne, wygodne stroje i uniformy. Elevate jest dla każdego.

Aby ułatwić klientowi poruszanie się w ofercie marki, stworzono trzy grupy produktów, pomagające odnaleźć klientowi odpowiedni styl i przedział cenowy:

- Essential - klasyczne modele, wykonane z doskonałych materiałów, pozwalające cieszyć się trwałością i świeżym wyglądem nawet po wielu praniach. Przyjazne ceny ułatwiają wybór.

- Life - ta wszechstronna kolekcja jest elegancka, ale... bez przesady. Świetnie wyglądające modele, które może nosić każdy, bez obaw o konflikt ze swoimi gustami odzieżowymi. Seria ta szczególnie dobrze nadaje się do celów promocyjnych

- Select - łatwa do rozpoznania: wyprzedzająca swój czas, innowacyjna, nie bojąca się ryzyka. Modele powstałe z nowych pomysłów, dynamiczne, wykonane z innowacyjnych materiałów, w najnowszych technologiach. Zawsze są o krok przed innymi.

W marce Elevate znajdą Państwo odzież każdego typu i na każdą okazję:

 • t-shirty
 • koszulki polo
 • bluzy
 • polary
 • swetry
 • softshelle
 • kurtki
 • bezrękawniki
 • czapki baseball i zimowe

Slazenger Slazenger

Produkty Slazenger to znana od ponad stu lat angielska kolekcja odzieży i akcesoriów związanych z golfem i tenisem. W przeszłości wiodący producent piłek tenisowych, a także różnego rodzaju sprzętu sportowego, od rakiet tenisowych, przez odzież sportową do broni strzeleckiej, od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje również na rynku detalicznym odzieży w Europie, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, a także jako kolekcja solidnych, gatunkowych produktów dla rynku reklamowego. Najbardziej znana i ceniona jest kolekcja odzieżowa, której kluczem rozwoju jest odzież rekreacyjno-sportowa, choć znajdziemy tu również pełną ofertę produktów z innych segmentów. Praktyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim eleganckie torby i plecaki znajdują wielu zadowolonych klientów. Parasole są cenione nie tylko za gustowny wygląd, ale również z powodu trwałości. Podstawą kolekcji reklamowej Slazenger pozostaje jednak odzież, której głównym atutem pozostaje optymalny stosunek jakości do ceny oraz wyróżniająca się nowoczesna estetyka.

Flagowym produktem kolekcji jest koszulka unisex T-shirt Ace 150, dostępna w 9 kolorach, a także w wersji dziecięcej (7 kolorów). Drugim, nie mniej popularnym modelem jest T-shirt Ace 200, z solidnej, grubej bawełny 180-190g/m2. Jakość dzianiny bawełnianej, ściągacz z elastanem i dopracowane wykonanie powodują, że przekonują się do niego klienci ceniący trwałość i jakość produktu.

Oferta Slazenger jest jednak dużo większa. Wieloletnie doświadczenie i marka zobowiązują, więc klienci mają do wyboru właściwie cały przekrój odzieży reklamowej i firmowej:

 • t-shirty: wśród 15 modeli znajdują się klasyczne koszulki bawełniane, a także modele sportowe, wykonane z syntetycznych dzianin (poliester Cool Fit) odprowadzających nadmiar wilgoci, zaprojektowanych specjalnie dla odzieży sportowej. Modele męskie, damskie i dziecięce o zróżnicowanych, krojach i kolorystyce,
 • koszulki polo: szeroka oferta (15 modeli) komfortowych, wysokiej jakości produktów, wśród których klienci znajdą zarówno klasyczne koszulki bawełniane, jak też, jak przystało na markę o sportowych korzeniach, koszulki sportowe z materiałów syntetycznych, pomagających w odprowadzeniu nadmiaru wilgoci podczas wysiłku fizycznego. Modele męskie, damskie i dziecięce,
 • bluzy sportowe – wygodne bluzy o modnych krojach, używane do rekreacji w chłodne dni, a także do pracy na świeżym powietrzu.
 • polary – cechują się solidnym wykonaniem, eleganckim krojem i świetną jakością materiału. Na prezent i dla pracowników. Modele damskie i męskie,
 • softshele - wygodne, modne, praktyczne kurtki wiosenno-jesienne,
 • kurtki jesienno-zimowe – zaprojektowane z myślą o estetycznym wyglądzie i praktycznym zastosowaniu. Liczne kieszenie, podpinki, ściągacze, niezawodne zapięcia - to wszystko sprawia, że te produkty są trafioną inwestycją dla pracowników lub dla klientów firmy,
 • czapki baseballowe – jakość wykonania i uniwersalne projekty przekonują do tych produktów licznych klientów


W ofercie znaleźć można, oprócz opisanych powyżej produktów, dresy, spodnie, szorty, ocieplane kamizelki, a nawet ręczniki. Marka zobowiązuje, więc wszystkie artykuły cechuje jakość wykonania, i atrakcyjny krój.

Wszystkie produkty uwzględniają możliwość znakowania. W kurtkach zamontowano specjalne zapięcia, ułatwiające dostanie się do obszaru znakowania na plecach lub piersiach. Najczęstsze techniki zdobienia to sitodruk, haft i druk transferowy, a przy odzieży sportowej również druk sublimacyjny.

Podsumowując: marka Slazenger gwarantuje wysoką jakość produktów przy zachowaniu optymalnego wskaźnika jakość/cena. Jest to idealna oferta dla firm szczególnie dbających o jakość zamawianych produktów, niezależnie czy jest to prezent dla klientów firmy czy odzież dla pracowników. Artykuły z tej oferty długo zachowują doskonałą jakość budując pozytywny wizerunek firmy zarówno u klientów jak i pracowników firmy.

Co wyróżnia tą markę

 • zróżnicowana oferta,
 • wysoka jakość przy zachowaniu optymalnej ceny,
 • funkcjonalność,
 • estetyka wykonania,
 • stabilność kolekcji,
 • komfort dostępności,
 • wygodne znakowanie.