OFERTA STEDMAN  PRZEJDŹ DO OFERTY STEDMAN

Stedman

Stedman jest czołową europejską marką lekkiej odzieży reklamowej. Mimo iż powstała w XXI wieku, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawanych marek europejskich. To właśnie dzięki Stedmanowi nastąpił przełom na rynku odzieży reklamowej. Optymalny jakościowo t-shirt w atrakcyjnej cenie, o powszechnej dostępności, ciągłości dostaw i zadziwiająco niskiej cenie – to standard, który został stworzony właśnie dzięki marce Stedman. Koszulka reklamowa, której cena została skutecznie obniżona o 20-30% przy zachowaniu jakości, walorów estetycznych, dobrych właściwościach drukarskich, zrewolucjonizowała rynek odzieży reklamowej i na dobre wprowadziła t-shirty do grona masowych i użytecznych gadżetów reklamowych. Ich praktyczna przydatność jest o wiele większa niż długopisów, breloczków lub kalkulatorów, bo o ile potrzebujemy najwyżej kilku długopisów, to koszulek w szafie nigdy za wiele.


Oferta Stedmana skupia się przede wszystkim na zapewnieniu dostępności dużych ilości artykułów przez cały sezon. Osiągnięte jest to poprzez koncentrację na najbardziej popularnych modelach w podstawowych kolorach (maksymalnie 19). Dzięki temu klienci mają zapewnione bezpieczne, terminowe dostawy artykułów, które znają i na których mogą polegać. Kolejną ważną cechą marki jest występowanie większości produktów w osobnych wersjach męskich i damskich, dostępnych jest również kilka modeli w wersji dziecięcej. Unifikacja kolorystyczna w obrębie grup modeli powoduje, że klienci nie muszą się martwić o dobór odzieży u kilku różnych dostawców, ale kompleksowo zamawiają towar jednego, sprawdzonego producenta. W pewnym sensie można (półżartem) określić markę Stedman jako producenta odzieży rodzinno-reklamowej. Dynamiczny rozwój marki wymusił konieczność podziału oferty na linie odzieży:

Stedman Basics

Przejdź do oferty Stedman Basics

Najstarsza kolekcja bawełniana, towarzysząca marce od początku istnienia. W jej skład wchodzą koszulki i bluzy męskie, damskie i dziecięce. Najbardziej popularne to: przeboje rynku reklamowego, t-shirty Classic ST 2000 i Comfort ST 2100 oraz koszulka polo ST 3000. Dostępne są również wersje damskie i dziecięce. Ponadto w linii Basics oferowane są bluzy z mieszanki bawełna/poliester drapanej. Linia Basics jest chętnie zamawiana zarówno przez branżę reklamową, jak również dystrybutorów i producentów odzieży roboczej jako świetne uzupełnienie ich oferty.

Stedman Stars

Stedman Stars

Odzież wychodząca naprzeciw najnowszym trendom mody reklamowej. Duży wybór modeli, krojów i modnych kolorów t-shirtów sprawiają, że seria Stars cieszy się powodzeniem wśród wymagających klientów. W ofercie znajdują się też 3 modele koszulek polo.

Stedman Active

Stedman Active

Odzież dla prowadzących aktywny tryb życia. Rosnąca popularność aktywnych form wypoczynku, coraz więcej ludzi uprawiających sport, w połączeniu z przystępną ceną, powodują duży wzrost zainteresowania tą kolekcją. W jej skład wchodzi duży wybór modeli oddychających t-shirtów poliestrowych oraz bluz sportowych polarowych i bawełniano/poliestrowych. Od 2016 roku do kolekcji dołączyły ciepłe pikowane kurtki jesienno/zimowe.

Wszystkie modele Stedman są przystosowane do znakowania. Optymalne techniki zdobienia to: sitodruk lub transfer na t-shirtach i bluzach, haft lub transfer na koszulkach polo i kurtkach oraz haft na bluzach polarowych.

Podsumowując: oferta tej marki jest bardzo uniwersalna, zapewnia duży wybór zarówno poszukującym oszczędnej cenowo odzieży reklamowej i roboczej, przystępnej cenowo odzieży sportowej, jak i wymagającym klientom, poszukującym wysokiej jakości, modnych fasonów.


Co wyróżnia tą markę

  • zintegrowana podstawowa kolekcja dla mężczyzn, kobiet i dzieci
  • zunifikowana kolorystyka
  • stabilność kolekcji
  • odzież stworzona do zdobienia
  • dostępność od ręki
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij